Navštívte nové vzorové apartmány a byt

Bývajte hneď, len čo si vyberiete svoj byt či apartmán!

Vzorové viacizbové apartmány a byt vo Vienna Gate okrem svojej vysokej variability ponúkajú maximálny komfort bývania, ktorý sa začína už pri výbere bývania. Máte totiž na výber z niekoľkých už kompletne zariadených bytov a apartmánov, takže sa môžete nasťahovať takmer okamžite. Ušetrite si starosti s hľadaním toho správneho bytového zariadania a užívajte si svoje nové bývanie čo najskôr! Príďte sa pozrieť, koľko možností vám ponúka bývanie vo Vienna Gate!

Obhliadku si môžete dohodnúť prostredníctvom formulára alebo telefonicky na 0903 726 529.

Nové vzorové apartmány

Apartmán 2.1821

Pozrite si fotogalériu apartmánu

Apartmán 2.1824

Pozrite si fotogalériu apartmánu

Apartmán 2.1825

Pozrite si fotogalériu apartmánuApartmán 2.1423

Pozrite si fotogalériu apartmánu

Nový vzorový byt

Byt 3.1315

Pozrite si fotogalériu bytu
VÝPOČET SPLÁTOK - Hypotekárna kalkulačka

Vypočítajte si výšku vašej hypotéky a mesačných splátok teraz úplne jednoducho. Zadajte na hypokalkulačke konkrétnu cenu bytu a ďalšie parametre tak, ako vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem aj o financovanie bytu, políčko „Mám záujem o financovanie“ ponechajte zaškrtnuté.

rokov
%
0 €
Byt:
Cena bytu:
Mesačná splátka:
späť

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

Správa bola úspešne odoslaná.

POŠLI ZNÁMEMU

Zaujal vás tento byt? Viete o niekom, koho by mohla táto informácia zaujímať? Môžete mu poslať túto informáciu, a to tak, že vyplníte adresu prijímateľa a odošlete. Všetky osobné údaje, ktoré do formulára uvediete, považujeme za diskrétne a nebudú poskytnuté tretím osobám.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Zaujal vás tento konkrétny byt a máte záujem o jeho predbežnú rezerváciu? Ak áno, vyplňte, prosím, nasledovný formulár. Predbežná rezervácia je nezáväzná, na jej základe dostanete bližšie informácie k danému bytu a bude vás kontaktovať predajca zo spoločnosti RE/MAX STARS. Vo formulári je položka „telefónne číslo“, jej vyplnenie je povinné. Telefónne číslo umožní predajcovi, aby vás kontaktoval v čo najkratšom možnom čase.

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Ak vás zaujala ponuka Vienna Gate a máte záujem zúčastniť sa obhliadky, vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe Vás bude kontaktovať náš predajca a dohodne sa s Vami na konkrétnom termíne, ktorý Vám vyhovuje.

POŠLI ZNÁMEMU

Správa bola úspešne odoslaná.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme