Exkluzívne priestory 22


Pripravili sme nové možnosti na vaše podnikanie. Zoznámte sa s výnimočným kancelárskym priestorom na samom vrchu budovy. Vytvorte si podnikateľské zázemie na mieste, odkiaľ uvidíte celú Bratislavu. Priestor 22 uspokojí vaše nadštandardné požiadavky.

Ponúkame na predaj exkluzívny kancelársky priestor, ktorý sa nachádza na najvyššom 22. poschodí apartmánového domu Vienna Gate. Priestor je dispozične variabilný a my ho upravíme na mieru vašim potrebám.

 

 • Celkovo 875 m2
 • Priestor je plne klimatizovaný
 • Zdvojená podlaha umožňuje využiť priestor na rozvod a na uloženie sietí
 • Svetlá výška je 3,3 m
 • Francúzske okná so špeciálnym bezpečnostným sklom
 • Okrúhle svetlíky v strope
 • Dve terasy, orientácia na JV a JZ
 • Oddelené toalety 3x dámske/3x pánske, sprcha, predpríprava na kuchynskú miestnosť, skladové priestory
 • Celé 22. poschodie je výlučne priestor 22
 • 3 výťahy a 2 bočné schodiská do priestoru 22
 • Jedinečný výhľad na celú Bratislavu


VÝPOČET SPLÁTOK - Hypotekárna kalkulačka

Vypočítajte si výšku vašej hypotéky a mesačných splátok teraz úplne jednoducho. Zadajte na hypokalkulačke konkrétnu cenu bytu a ďalšie parametre tak, ako vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem aj o financovanie bytu, políčko „Mám záujem o financovanie“ ponechajte zaškrtnuté.

rokov
%
0 €
Byt:
Cena bytu:
Mesačná splátka:
späť

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

Správa bola úspešne odoslaná.

POŠLI ZNÁMEMU

Zaujal vás tento byt? Viete o niekom, koho by mohla táto informácia zaujímať? Môžete mu poslať túto informáciu, a to tak, že vyplníte adresu prijímateľa a odošlete. Všetky osobné údaje, ktoré do formulára uvediete, považujeme za diskrétne a nebudú poskytnuté tretím osobám.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Zaujal vás tento konkrétny byt a máte záujem o jeho predbežnú rezerváciu? Ak áno, vyplňte, prosím, nasledovný formulár. Predbežná rezervácia je nezáväzná, na jej základe dostanete bližšie informácie k danému bytu a bude vás kontaktovať predajca zo spoločnosti RE/MAX STARS. Vo formulári je položka „telefónne číslo“, jej vyplnenie je povinné. Telefónne číslo umožní predajcovi, aby vás kontaktoval v čo najkratšom možnom čase.

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Ak vás zaujala ponuka Vienna Gate a máte záujem zúčastniť sa obhliadky, vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe Vás bude kontaktovať náš predajca a dohodne sa s Vami na konkrétnom termíne, ktorý Vám vyhovuje.


Warning: include(/storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/../kalkulacka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/footer.scripts.php on line 61

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/../kalkulacka.php' for inclusion (include_path='.:/storage/www-include:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/footer.scripts.php on line 61

POŠLI ZNÁMEMU

Správa bola úspešne odoslaná.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme