Lekáreň Vienna

späť

Lekáreň Vienna svojim zákazníkom ponúka:

  • Široký sortiment liekov a doplnkového sortimentu pre rôzne cieľové skupiny návštevníkov (pacientov, mamičky s deťmi, športovcov, seniorov,...)
  • Bohatý výber preskripčných i voľnopredajných liekov a doplnkového sortimentu
  • Široké portfólio značkovej kozmetiky (napr. Bioderma, Vichy, La Roche-Posay, Esthederm, Eucerin, Avéne, Daylong, Doliva, atď.) a v spolupráci so svojimi dodávateľmi i výhodné akciové ponuky (napr. možnosť získať vybrané produkty týchto značiek s výraznými zľavami, prípadne i zadarmo).
  • Lekáreň Vienna zabezpečí promptné vybavenie požiadaviek a doobjednávanie tovaru podľa individuálnych potrieb zákazníkov.
Otváracie hodiny a kontakt

Otváracie hodiny: Pondelok – Piatok: 8.00 – 19.00 hod. Sobota: 8.00 – 12.00 hod.

Telefón: 0911 445 040

Email: lekarenvienna@lekarenvienna.sk

Web:

Legenda

Cesta k nám

Parkovanie

MHDVÝPOČET SPLÁTOK - Hypotekárna kalkulačka

Vypočítajte si výšku vašej hypotéky a mesačných splátok teraz úplne jednoducho. Zadajte na hypokalkulačke konkrétnu cenu bytu a ďalšie parametre tak, ako vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem aj o financovanie bytu, políčko „Mám záujem o financovanie“ ponechajte zaškrtnuté.

rokov
%
0 €
Byt:
Cena bytu:
Mesačná splátka:
späť

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

Správa bola úspešne odoslaná.

POŠLI ZNÁMEMU

Zaujal vás tento byt? Viete o niekom, koho by mohla táto informácia zaujímať? Môžete mu poslať túto informáciu, a to tak, že vyplníte adresu prijímateľa a odošlete. Všetky osobné údaje, ktoré do formulára uvediete, považujeme za diskrétne a nebudú poskytnuté tretím osobám.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Zaujal vás tento konkrétny byt a máte záujem o jeho predbežnú rezerváciu? Ak áno, vyplňte, prosím, nasledovný formulár. Predbežná rezervácia je nezáväzná, na jej základe dostanete bližšie informácie k danému bytu a bude vás kontaktovať predajca zo spoločnosti RE/MAX STARS. Vo formulári je položka „telefónne číslo“, jej vyplnenie je povinné. Telefónne číslo umožní predajcovi, aby vás kontaktoval v čo najkratšom možnom čase.

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Ak vás zaujala ponuka Vienna Gate a máte záujem zúčastniť sa obhliadky, vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe Vás bude kontaktovať náš predajca a dohodne sa s Vami na konkrétnom termíne, ktorý Vám vyhovuje.


Warning: include(/storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/../kalkulacka.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/footer.scripts.php on line 61

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/../kalkulacka.php' for inclusion (include_path='.:/storage/www-include:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /storage/www/vienna-gate.sk/web/www/templates/footer.scripts.php on line 61

POŠLI ZNÁMEMU

Správa bola úspešne odoslaná.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme