Falco Slovakia

späť

Dajte nám šancu vytvoriť z vašej kancelárie to, o čom druhí ešte len snívajú!

 

Na všetkých, ktorí chcú mať nielen krásnu, ale aj praktickú kanceláriu, či už na pracovisku alebo doma, sa teší spoločnosť FALCO SLOVAKIA s.r.o., ktorá sa presťahovala do nových priestorov vo Vienna Gate galérii. Ponúkame už 19 rokov široký sortiment kancelárskeho nábytku a stoličiek, s ktorými budete iste spokojní. Zastupujeme renomovaných výrobcov ako sú SEDUS, ARAN, LD seating, či iné. Nájdete u nás všetko, čo potrebujete, čo bude vyhovovať Vašim požiadavkám v každej oblasti. Radi Vám zariadime Vaše priestory na kľúč.

Pokiaľ vám vaše pracovné zaneprázdnenie umožňuje, dovolili by sme si vám odporučiť k nahliadnutiu našu internetovú stránku: www.falcoslovakia.com, kde o nás a našom sortimente získate ucelenejšiu predstavu.

Výstavnú sieň FALCO SLOVAKIA nájdete na 2.poschodí obchodnej galérie.

Otváracie hodiny a kontakt

Otváracie hodiny: Po-Pia 09.00-17.00

Telefón: +421-2-5273 3031

Email: obchod@falcoslovakia.sk

Web: www.falcoslovakia.com

Legenda

Cesta k nám

Parkovanie

MHDVÝPOČET SPLÁTOK - Hypotekárna kalkulačka

Vypočítajte si výšku vašej hypotéky a mesačných splátok teraz úplne jednoducho. Zadajte na hypokalkulačke konkrétnu cenu bytu a ďalšie parametre tak, ako vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem aj o financovanie bytu, políčko „Mám záujem o financovanie“ ponechajte zaškrtnuté.

rokov
%
0 €
Byt:
Cena bytu:
Mesačná splátka:
späť

HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

Správa bola úspešne odoslaná.

POŠLI ZNÁMEMU

Zaujal vás tento byt? Viete o niekom, koho by mohla táto informácia zaujímať? Môžete mu poslať túto informáciu, a to tak, že vyplníte adresu prijímateľa a odošlete. Všetky osobné údaje, ktoré do formulára uvediete, považujeme za diskrétne a nebudú poskytnuté tretím osobám.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Zaujal vás tento konkrétny byt a máte záujem o jeho predbežnú rezerváciu? Ak áno, vyplňte, prosím, nasledovný formulár. Predbežná rezervácia je nezáväzná, na jej základe dostanete bližšie informácie k danému bytu a bude vás kontaktovať predajca zo spoločnosti RE/MAX STARS. Vo formulári je položka „telefónne číslo“, jej vyplnenie je povinné. Telefónne číslo umožní predajcovi, aby vás kontaktoval v čo najkratšom možnom čase.

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Ak vás zaujala ponuka Vienna Gate a máte záujem zúčastniť sa obhliadky, vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Na jeho základe Vás bude kontaktovať náš predajca a dohodne sa s Vami na konkrétnom termíne, ktorý Vám vyhovuje.

POŠLI ZNÁMEMU

Správa bola úspešne odoslaná.

ZÁUJEM O REZERVÁCIU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme

ZÁUJEM O OBHLIADKU

Žiadosť bola úspešne odoslaná.

Ďakujeme